Pchli targ 2023

W dniu 21 października br. Rada Rodziców wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowała w hali sportowej w Jeżowie Sudeckim „Pchli Targ”. Jego celem była wymiana lub sprzedaż używanych, lecz niepotrzebnych rzeczy typu: zabawki, książki, ubrania itd. Uczniowie  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego „na własnej skórze” mogli się przekonać, czym jest popyt i podaż towarów i jak wpływają one na transakcje kupna i sprzedaży ;-) Do ciekawych atrakcji zaliczyć można:  warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej, ćwiczenia strażackie, spotkanie z maskotką policyjną, pokaz gimnastyki artystycznej, zumbę, warsztaty zdobienia medali, malowanie twarzy, plecenie warkoczyków, możliwość zrobienia sobie śmiesznego zdjęcia na przygotowanym tle, tatuaże oraz inne. Pyszne ciasta, gofry, tosty i kawa z ekspresu dopełniły całości. W miłej, szkolno-rodzinnej atmosferze uczniowie, rodzice oraz nauczyciele spędzili sobotnie przedpołudnie.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc przy imprezie oraz tym, którzy wzięli w niej udział serdecznie dziękujemy!

Joanna Słabicka

Składka na Radę Rodziców

Składka na Radę Rodziców w roku szkolnym 2023/2024.

Wysokość składki:

Na pierwsze dziecko 50 zł

Na drugie dziecko 40 zł

Na trzecie dziecko 20 zł

Termin płatności do końca pierwszego semestru tj. 15.01.2024r.

Przy wpłacie 75% składek na klasę/ grupę zwrot 50% wartości wpłaty dla klasy/grupy.

Można wnioskować do RR o uchylenie składki w przypadku trudnej sytuacji finansowej.