Ułatwienia dostępu

Mistrzostwa Dolnego Śląska LZS w tenisie stołowym. Brzeg Dolny, 24.03.2024 rok

W niedzielę 24 marca w Brzegu Dolnym odbył sie wojewódzki turniej LZS w tenisie stołowym , w ktorym udział wzięła dwójka naszych dziewczat : Joanna Pisarska i Oliwia Tołodziecka. Olbrzymi sukces odniosła Joanna Pisarska zajmując po wielu trudnych i wyczerpujących meczach III miejsce oraz awans do mistrzostw Polski.

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu LZS w szachach. Siedlęcin, 23.03.2024 rok

W sobotę 23 marca w Siedlęcinie odbył się powiatowy turniej szachowy LZS. W turnieju udział wzięło dwoje  uczniów naszej szkoły i oboje odnieśli duży sukces w swoich kategoriach. I miejsce wśród chłopców zajął Jędrzej Kuś, a II miejsce wśród dziewcząt zajęła Serena Meggiolaro. Oboje również zdobyli awans do zawodów wojewódzkich.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w drużynowym tenisie stołowym klas IV - VI. Brzeg Dolny, 22.03.2024 rok

W piątek 22 marca w Brzegu Dolnym odbył się wojewódzki drużynowy turniej tenisa stołowego klas IV - VI. W zawodach udział wzięło osiem najlepszych drużyn z Dolnego Śląska. Nasze dziewczęta (N. Żegota, O. Tołodziecka i J. Markowska) odniosły duży sukces zajmując V miejsce. Nasza drużyna wygrała trzy macze i przegrała dwa .

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt z klas IV - VI. Pisarzowice, 18.03.2024 rok

W poniedziałek 18 marca w Pisarzowicach odbył się strefowy drużynowy turniej tenisa stołowego dla dziewcząt z klas IV - VI. W turnieju udział wzięło osiem drużyn, które grały ze sobą w dwóch grupach, a następnie najlepsze zespoły walczyły w półfinałach i finałach. Nasze dziewczęta ( Natasza Żegota, Oliwia Tołodziecka, Julia Markowska) odniosły bardzo duży sukces zajmując I miejsce. Nasz zespól wygrał w stosunku 3:0 we wszystkich pięciu spotkaniach i awansował do turnieju wojewódzkiego.

Mistrzostwa Strefy Jeleniogórskiej LZS w tenisie stołowym. Jeżów Sudecki, 16.03.2024 rok

W sobotę 16 marca w Jeżowie Sudeckim odbył się strefowy indywidualny turniej tenisa stołowego LZS. W turnieju udział wzięło troje naszych uczniów . W kategorii kadet I miejsce zajęła Joanna Pisarska, w kategorii młodzik II miejsce zajęła Oliwia Tołodziecka, a V miejsce Julia Markowska. Oliwia i Joanna awansowały do turnieju wojewódzkiego.

Powiatowe Mistrzostwa w piłkę ręczna chłopców klas 4-6

Dnia 01.03.2024 w Janowicach Wielkich odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w piłkę ręczna chłopców klas 4-6. Nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce, ulegając dopiero w finale drużynie z Łomnicy. Wielkie gratulacje !

Adrian Lis

MISTRZOSTWA LZS POWIATU KARKONOSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM Jeżów Sudecki 24.02.2024 r.

W sobotę 24 lutego w Jeżowie Sudeckim odbył się powiatowy turniej LZS w tenisie stołowym. W turnieju udział wzięła grupa naszych uczniów odnosząc szereg sukcesów w różnych kategoriach :