Warsztaty „Majsterkowo”!

Dnia 12 i 19 kwietnia 2024 r. uczniowie klas IIA i IIB uczestniczyli  (nie po raz pierwszy) w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez sklep Castorama. Projekt ten ma na celu promować jedną z głównych zasad rozpowszechnianych na co dzień przez Castorama Polska – majsterkowanie jest łatwe! Dzięki tej akcji dzieci uczą się samodzielności i mają okazję przekonać się, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca.

Tym razem uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy doskonalili swoje umiejętności manualne wbijając gwoździe w deseczkę w kształcie serca, a następnie przeplatając kolorowe włóczki tworzyli przestrzenne serca. Wszyscy poradzili sobie wspaniale z zadaniem. Lekcja w „Majsterkowie” zakończyła się wręczeniem dyplomów. W nagrodę za wzorowe zachowanie podczas zajęć i za solidnie wykonane prace wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki.

Serdecznie dziękujemy mamie naszej koleżanki z klasy Pani K. Namysł za stworzenie możliwości uczestniczenia w zajęciach.

Joanna Świdzińska