,,Laurka dla biblioteki’’

W październiku uczniowie klas drugich i trzecich naszej szkoły wzięli udział w konkursie bibliotecznym ,,Laurka dla biblioteki’’ zorganizowanym przez nauczyciela biblioteki. Można ją było wykonać w dowolnym formacie, wybraną przez siebie techniką plastyczną. Celem konkursu była promocja biblioteki, jako dobrego miejsca do spędzania czasu, zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności, a także ćwiczenie umiejętności redagowania życzeń. W konkursie wzięło udział 58 uczniów. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt.

Nagrodzone prace:

w klasach 2:
1 miejsce – Nela Olearczyk z klasy 2a
2 miejsce – Serena Meggiolaro z klasy 2a
3 miejsce – Poliana Gulka z klasy 2a

w klasach 3:
1 miejsce – Kacper Kucharski z klasy 3a
2 miejsce – Ania Politaj z klasy 3a
3 miejsce – Magda Fluder z klasy 3a

Wyróżnienie otrzymał Bruno Linsen z klasy 3a.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, a przepiękne laurki wyeksponowane zostały w bibliotece szkolnej.

Małgorzata Prugar