Dzień Tabliczki Mnożenia

Dzień Tabliczki Mnożenia odbywał się pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają! W związku z tym  w piątek 1 października po szkole chodzili  eksperci świetnie znający tabliczkę mnożenia i sprawdzający jej znajomość u innych. Zdający losowali los z 5-cioma przypadkami mnożenia i dzielenia, jeśli podali wszystkie poprawne odpowiedzi, zdobywali certyfikat Eksperta Tabliczki Mnożenia.

W tym dniu  zostały również ogłoszone wyniki szkolnego konkursu na Mistrza Tabliczki Mnożenia.  Zostali nimi: Aleksander Kryl z klasy IIIb, Wiktor Zakrzewski z klasy IVb, Patryk Małkowski z klasy Vb, Alan Jurczyński z klasy VI, Anna Wrona z klasy VIIa oraz Liwia Politaj z klasy VIIIb.

Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.

Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom oraz wszystkim uczestnikom.

Bogumiła Gnat