Dzień Pluszowego Misia

25 listopada - Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klas młodszych w tym dniu sami również wykonali własne misie z ręczniczków.

,,Ulubiony Miś’’

W listopadzie nauczyciel biblioteki zorganizował konkurs plastyczny w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Wcześniej zapoznał chętnych czytelników z przygodami Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Paddingtona, Czarnego Noska. Przygotował gazetkę tematyczną. W konkursie wzięło udział 34 chętnych uczniów z klas 1-4. Wykonali dowolną techniką plastyczną swojego ,,Ulubionego Misia’’. Celem konkursu była promocja biblioteki, jako dobrego miejsca do spędzania czasu, zachęcanie dzieci do twórczego działania, a także doskonalenie umiejętności słuchania. Uczniowie nagrodzeni książkami:

I m. - Natasza Zacharczuk z 2a,

II m. - Lena Niziurska z 2b

,III m. - Celina Dworzycka z 4b.

Prace zostały wyeksponowane w bibliotece szkolnej.

Małgorzata Prugar