Spotkanie z przedstawicielami Policji

18.10.2023 r. o g. 9.00 (klasy 1-3) i 9.30 (4-8) w auli szkolnej odbyły się spotkania przedstawicieli Policji (KMP w Jeleniej Górze) z uczniami celem profilaktyki prawidłowych, bezpiecznych zachowań oraz postaw wśród uczniów:
1.Bezpieczna droga do i ze szkoły (zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpieczne korzystanie z przejść dla pieszych, poboczy i w środkach komunikacji).
2.Ryzykowne zachowania dzieci i młodzieży w aspekcie agresji, przemocy i cyberprzemocy - odpowiedzialność karna nieletnich.
3.Odpowiedzialność karna nieletnich wobec zażywania substancji psychoaktywnych, środków odurzających i używek.
4.Roztropne i odpowiedzialne korzystanie z narzędzi i zasobów cyfrowych oraz technologii informacyjno - komunikacyjnych.

Joanna Bagińska

pedagog