XIX MEMORIAŁ RYSZARDA SEMCZUKA

Dnia 18 września 2021 r., uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego reprezentowali naszą szkołę w drugim biegu z cyklu „Jelenia Góra Biega 2021”. Zawody odbyły się na Osiedlu Orlim w Cieplicach, które były organizowane przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Jeleniej Górze. Głównym celem tego spotkania była promocja aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego dorosłych, młodzieży i dzieci.

Pogoda troszeczkę nie sprzyjała, ale nie na tyle, aby naszym sportowcom nie pozwoliła zdobyć miejsc na podium.

Oto wyniki zwycięzców:

I miejsce – Lena Jóźwiak – dystans 400 m.

II miejsce – Franciszek Danio – dystans 400 m.

II miejsce – Zuzanna Sadza – dystans 600 m.

I miejsce – Martyna Jasińska – dystans 900 m.

II miejsce – Dominika Świętek – dystans 900 m.

III miejsce – Amelia Uroda – dystans 900 m.

Wielkie brawa dla Hanny Sadzy, która dzielnie reprezentowała przedszkole w biegu dla najmłodszych „Orliki” – dystans 120 m.

Dziękuję uczniom oraz rodzicom za obecność i zaangażowanie w fantastyczny doping swoich koleżanek i kolegów oraz „pociech”. Zapraszam serdecznie na trzeci bieg z cyklu „Jelenia Góra Biega 2021”, który odbędzie się 16 października 2021 r., w Sobieszowie, w Transgranicznym Centrum Turystyki Aktywnej.

Do miłego zobaczenia na trasie.

Agnieszka Sowińska