Ułatwienia dostępu

Mistrzostwa Strefy Jeleniogorskiej w drużynowym tenisie stołowym. Pisarzowice, 01.03.2022 rok

We wtorek 1 marca w Pisarzowicach odbył się strefowy drużynowy turniej tenisa stołowego dziewcząt z klas IV - VI. W turnieju udział wzięło sześciu mistrzów powiatu z terenu naszej strefy. Nasze dziewczęta ( Joanna Pisarska, Natasza Żegota, Tamara Gajewska) odniosły duży sukces zajmując II miejsce. Nasz zespół pokonał 3:0 zespół z Pisarzowic, 3:1 zespół ze Świeradowa, a następnie w półfinale pokonał drużynę z Czerny (3:2) i dopiero w finale przegrał z drużyną z Lwówka Śląskiego. Dzięki zajęciu II miejsca  dziewczęta z naszej szkoły awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 22 marca w Gierałtowcu ( gdzie wystąpi 8 najlepszych zespołów z wojwództwa dolnoślaskiego).