Ułatwienia dostępu

Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce klas VII - VIII. Szklarska Poręba, 19.05.2022 rok

W czwartek 19 maja w Szklarskiej Porębie odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne dla klas VII - VIII. W zawodach tych udział wzięło 14 uczniów naszej szkoły. Nasi uczniowie odnieśli szereg sukcesów w różnych dyscyplinach zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. Najwyższe miejsca zajęli :

Marta Trojak - I miejsce w rzucie oszczepem (21 m)

Bartosz Łukowski - I miejsce w rzucie oszczepem ( 24,60 m)

Filip Kucharczyk - I miejsce w pchnięciu kulą (9,99 m)

Martyna Jasińska - I miejsce w biegu na 300 m  (52 s)

Nadia Polak - II miejsce w rzucie oszczepem (16 m)

Łukasz Smagacki - II miejsce w biegu 100 m (12,06 s)

Ignacy Zieliński - II miejsce w biegu na 300 m (42 s)

Maja Hanusewicz - III miejsce w biegu na 100 m

Kacper Franusiak - III miejsce w skoku w dal (4,70 m)

I miejsce dziewcząt w sztafecie 4x100 m ( Trojak, Włodarczyk, Hanusewicz, Polak)

II miejsce chłopców w sztafecie szwedzkiej (Franusiak, Zieliński, Smagacki, Kucharczyk)

Dodatkowo nasze dziewczęta w klasyfikacji drużynowej (punktacja za wszystkie konkurencje ) zajęły II miejsce , natomiast chłopcy pokonali wszystkie startujące szkoły i zajęli drużynowo I miejsce.