Świetlicowy konkurs „Wiosna w przyrodzie”

26 kwietnia 2024r. rozstrzygnięty został świetlicowy konkurs „Wiosna w przyrodzie”. Po raz kolejny uczniowie pracowali w kilkuosobowych zespołach i przedstawiali w formie plastycznej oznaki wiosny.

W konkursie udział wzięło 98 dzieci, które miały okazję rozwinąć wyobraźnię, zaprezentować swoje zdolności i dokonania twórcze. Konkurs wymagał także wytropienia charakterystycznych cech wiosennej przyrody.

Przy ocenie prac wychowawcy świetlicy brali pod uwagę zgodność z tematyką, oryginalność, walory artystyczne i estetyczne.

Zwycięską pracę wykonał zespół uczniów z klasy III: M.Bryk, I. Kaleta, K.Janicka, J. Kurek, A. Ryłko.

Zdobywcy trzech najwyższych miejsc otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Renata Sobańska-Puk