RAZEM DLA MIŚKA ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W JEŻOWIE SUDECKIM

Wspólnymi siłami i przeogromnym zaangażowaniem nauczycieli, rodziców, uczniów i pracowników szkoły dołączyliśmy do wsparcia akcji dla Michała Boguckiego, chorego na ostrą białaczkę szpikową AML. Zorganizowaliśmy dwa kiermasze ciast: 13.01.2022r., z którego dochód wyniósł 1350 zł  i 20.01.2022r., kiedy to uzbieraliśmy kwotę 2.400 zł.  Po feriach zimowych również odbyły się dwa kiermasze „pluszakowe”: 24.02.2022r. i 03.03.2020r., a łącznie zebraliśmy sumę 1.752 zł. Wspierając Miśka całą społeczność szkolną zjednoczyła wrażliwość i współczucie, a także walka o Jego życia . Połączyła nas wspólna siła Miłości szczerej, braterskiej, Miłości gorącej i wyjątkowej, Miłości ofiary i cudu, tak inna od znanych nam wszystkim. Czym by była Miłość bez  wspaniałych ludzi o „wielkich sercach”? Bez niej nikt by z nas nie uzyskał wspólnej kwoty 5.502 zł wsparcia, by ratować życie brata z naszej społeczności Jeżowa Sudeckiego. Brakuje słów i słowa tu nie wystarczą, to Miłość braterska dokonuje Wielkich dzieł w każdym z Nas. Życzymy Miśkowi szybkiego powrotu do zdrowia i skutecznej terapii, prosząc każdego dnia w modlitwie  Najświętsza Maryję o opiekę i cud zdrowia.

Agata Nidrych