Podsumowanie I półrocza 2020/2021

9 marca 2021 roku, w słoneczny poranek, odbyło się posumowanie I półrocza roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na nieobecność uczniów klas IV-VIII, którzy uczą się zdalnie, wręczenie dyplomów za osiągnięcia dydaktyczne i 100% frekwencję odbyło się w klasach I-III z zachowaniem reżimu sanitarnego. Tego dnia Pani dyrektor Anna Kędzierska zawitała do każdego zespołu klasowego. Pogratulowała uczniom i wręczyła dyplomy oraz wyraziła nadzieję, że na zakończenie roku szkolnego będzie mogła wyróżnić jeszcze większą liczbę uczniów osiągających wysokie wyniki w nauce. Czas pandemii jest niezwykle trudny dla całej społeczności szkolnej. Praca zdalna to było wyzwanie dla najmłodszych uczniów, nauczycieli i rodziców. Doceniamy to zaangażowanie, które z pewnością przyniesie efekty.