Festyn rodzinny

W dniu 18 września br. Rada Rodziców wspólnie z Samorządem Uczniowskim zorganizowała w hali sportowej w Jeżowie Sudeckim Festyn Rodzinny z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Głównym punktem programu był „pchli targ”, którego celem była wymiana lub sprzedaż używanych, lecz niepotrzebnych rzeczy typu: zabawki, książki, ubrania itd. Swoje stanowiska rozłożyło 28 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. „Na własnej skórze” mogli się przekonać, czym jest popyt i podaż towarów i jak wpływają one na transakcje kupna i sprzedaży ;-) Innymi atrakcjami festynu było: znakowanie rowerów przez Policję, warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej (OSP w Jeżowie Sudeckim), animacje dla najmłodszych, plecenie warkoczyków, pokaz kickboxingu w wykonaniu Shido-Team Jelenia Góra, możliwość ubezpieczenia dziecka od nieszczęśliwych wypadków, spis powszechny, ciasta, napoje i kiełbaski z grilla.

Wszystkim zaangażowanym w pomoc przy festynie oraz tym, którzy wzięli w nim udział serdecznie dziękujemy!