FINAŁ AKCJI „POMAGAMY BO KOCHAMY - NAKARM PSIAKA I KOCIAKA”

W grudniu klasa VA przeprowadziła w naszej Szkole akcję na wielką skalę pt. „POMAGAMY BO KOCHAMY - NAKARM PSIAKA I KOCIAKA”. Uczniowie klasy piątej koordynowali zbiórkę karmy, kocy, ręczników dla zwierząt ze Schroniska dla Małych Zwierząt w Jeleniej Górze.
Wszystkie dzieci z naszej Szkoły wykazały się ogromnym zaangażowaniem i udało się uzbierać świąteczną paczkę dla małych, bezdomnych zwierząt ze schroniska.Pomysłodawczynią i zarazem organizatorem akcji była Olivia Sitek z klasy VA. Olivia wraz ze swoim tatą, Panem Pawłem, przekazali zebrane dary w dniu 17.12.2021 do Schroniska. Schronisko dla małych Zwierząt w Jeleniej Górze serdecznie dziękuje uczniom naszej Szkoły oraz przypomina, że zwierzęta potrzebują pomocy przez cały rok.

Dagmara Choma