„Jesienny krajobraz” - konkurs plastyczny

Skończyła się złota, polska jesień. W świetlicy pożegnano ją konkursem plastycznym „Jesienny krajobraz”. W konkursie wzięło udział 68 uczniów.

Wyniki konkursu:

I miejsce: M. Just, J. Kuś, G. Matusiak, O. Przerwa

II miejsce: K. Janicka, I. Kaleta, M. Pawlak, A. Ryłko, K. Stankiewicz

III miejsce: J. Brodowska, O. Jakubowska, L. Kamińska, J. Karlicka.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, a prace ozdobiły świetlicę szkolną.

Renata Sobańska-Puk

Warsztaty plastyczne

22.03.2023r. w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów. Pod kierunkiem Pań z Koła Gospodyń Wiejskich i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jeżowie Sudeckim dzieci przygotowywały ozdoby świąteczne. Warsztaty stanowiły okazję do rozwijania uzdolnień, a możliwość własnoręcznego wykonania atrakcyjnej ozdoby była źródłem ogromnej satysfakcji.

Renata Sobańska - Puk

Bezpieczne zabawy zimą

Przed feriami w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy zimą”, w którym wzięło udział 54 uczniów  pracujących w 10 zespołach. Celem konkursu było przypomnienie zasad bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych, propagowanie aktywnego trybu życia i wypoczynku, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wzbogacanie warsztatu o różnorodne formy i techniki plastyczne. Przy ocenie prac wychowawcy świetlicy brali pod uwagę zgodność z tematyką, oryginalność, walory artystyczne i estetyczne.

Pierwsze miejsce zdobył zespół w składzie: K. Janicka, I. Kaleta, P. Michoń, A. Ryłko, K. Stankiewicz.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwyciężczynie zostały nagrodzone przyborami plastycznymi.

Renata Sobańska - Puk