Świetlicowy konkurs „Wiosna w przyrodzie”

26 kwietnia 2024r. rozstrzygnięty został świetlicowy konkurs „Wiosna w przyrodzie”. Po raz kolejny uczniowie pracowali w kilkuosobowych zespołach i przedstawiali w formie plastycznej oznaki wiosny.

W konkursie udział wzięło 98 dzieci, które miały okazję rozwinąć wyobraźnię, zaprezentować swoje zdolności i dokonania twórcze. Konkurs wymagał także wytropienia charakterystycznych cech wiosennej przyrody.

Przy ocenie prac wychowawcy świetlicy brali pod uwagę zgodność z tematyką, oryginalność, walory artystyczne i estetyczne.

Zwycięską pracę wykonał zespół uczniów z klasy III: M.Bryk, I. Kaleta, K.Janicka, J. Kurek, A. Ryłko.

Zdobywcy trzech najwyższych miejsc otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Renata Sobańska-Puk

„Jesienny krajobraz” - konkurs plastyczny

Skończyła się złota, polska jesień. W świetlicy pożegnano ją konkursem plastycznym „Jesienny krajobraz”. W konkursie wzięło udział 68 uczniów.

Wyniki konkursu:

I miejsce: M. Just, J. Kuś, G. Matusiak, O. Przerwa

II miejsce: K. Janicka, I. Kaleta, M. Pawlak, A. Ryłko, K. Stankiewicz

III miejsce: J. Brodowska, O. Jakubowska, L. Kamińska, J. Karlicka.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, a prace ozdobiły świetlicę szkolną.

Renata Sobańska-Puk

Warsztaty plastyczne

22.03.2023r. w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów. Pod kierunkiem Pań z Koła Gospodyń Wiejskich i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jeżowie Sudeckim dzieci przygotowywały ozdoby świąteczne. Warsztaty stanowiły okazję do rozwijania uzdolnień, a możliwość własnoręcznego wykonania atrakcyjnej ozdoby była źródłem ogromnej satysfakcji.

Renata Sobańska - Puk